Kontakta Östra förskolan

Klicka på fliken Alla telefonnummer för lista på all personal.

Alla avdelningar:

  • Diamanten: 0565-160 81      070-20 37 730
  • Månstenen: 0565 -164 43     070-18 90 952
  • Rubinen:      0565-164 86      070-18 78 977

Rektor: Pernilla Larsson
E-post:
 pernilla.a.larsson@sunne.se
Telefonnummer: 0565-160 60

Visar alla anställda
Namn E-postadress Telefon Titel
Gillberg Lena lena.gillberg@sunne.se 0565-164 86 Förskollärare
Henriksson Annika annika.henriksson@sunne.se 0565-164 86 Förskollärare
Henriksson Johanna johanna.l.henriksson@sunne.se 0565-164 27 Föräldraledig
Karlsson Malin Malin.Karlsson@sunne.se 0565-160 81 Förskollärare
Lawner Helene helene.lawner@sunne.se 0565-164 86 Förskollärare
Persson Johanna johanna.i.persson@sunne.se 0565-164 86 Förskolärare
Persson Ola ola.j.persson@sunne.se 0565-164 67/86 Förskollärare
Stolpe Therese therese.stolpe@sunne.se 0565-164 86 Förskollärare
Svensson Laila laila.svensson@sunne.se 0565-164 86 Barnskötare