Kontakta Östra förskolan

Klicka på fliken Alla telefonnummer för lista på all personal.

Alla avdelningar:

  • Diamanten: 0565-160 81      070-20 37 730
  • Kristallen:    0565-161 64      076-10 11 452
  • Månstenen: 0565 -164 43     070-18 90 952
  • Rubinen:      0565-164 86      070-18 78 977
  • Smaragden: 0565-179 44      076-1009523

Rektor: Pernilla Larsson
E-post:
 pernilla.a.larsson@sunne.se
Telefonnummer: 0565-160 60

Visar alla anställda
Namn E-postadress Telefon Titel
Gillberg Lena lena.gillberg@sunne.se 0565-164 86 Förskollärare
Henriksson, Annika annika.henriksson@sunne.se 070-189 09 52 Förskollärare
Karlsson Malin Malin.Karlsson@sunne.se 0565-16081 Förskollärare
Lawner Helene helene.lawner@sunne.se 0565-164 86 Förskollärare
Persson Johanna johanna.i.persson@sunne.se Förskolärare
Persson Ola ola.j.persson@sunne.se 0565-164 67/86 Förskollärare
Stolpe Anna anna.stolpe@sunne.se 0565-157 78 Förskollärare
Stolpe, Therese therese.stolpe@sunne.se 0565-164 86 Förskollärare
Sundström Malin malin.sundstrom@sunne.se 0565-16110 Förskollärare
Svensson, Laila laila.svensson@sunne.se 0565-164 86 Barnskötare