Sjuksköterskor särskilt boende

Kontaktinformation för sjuksköterskor på särskilt boende.

Sjuksköterskor på särskilt boende Brogården, Hagen och Salla har telefontid måndag- fredag klockan 10-11.
Sjuksköterskor på Hagen gul (korttid/växelvård) har telefontid måndag – fredag klockan 10-11 och 13-14.
Sjövik har telefontid 7.30-8.30.

Visar alla anställda
Namn E-postadress Telefon Titel
Andreasson Ida ida.andreasson@sunne.se 0565-163 31 Sjuksköterska Hagen
Dahlström Christina christina.dahlstrom@sunne.se 0565-163 31 Sjuksköterska Hagen
Frykestam Helena helena.frykestam@sunne.se 0565-163 79 Sjuksköterska Salla
Gunnerbom Monika monika.gunnerbom@sunne.se 0565-163 31 Sjuksköterska Hagen
Gustafsson Marika marika.gustafsson@sunne.se 0565-163 07 Sjuksköterska Brogården
Jonsson Maria maria.jonsson@sunne.se 0565-162 82 Sjuksköterska Sjövik
Moberg Inger inger.moberg@sunne.se 0565-163 31 Sjuksköterska Hagen
Persson Christina christina.persson@sunne.se 0565-163 31 Distriktssköterska Hagen
Rinberg Karin karin.rinberg@sunne.se 0565-163 31 Sjuksköterska Hagen
Skoglund Emma emma.skoglund@sunne.se 0565-162 26 Distriktssköterska, Salla
Spets Belinda belinda.spets@sunne.se 0565-163 02 Sjuksköterska Brogården