Sjuksköterskor hemsjukvård

Kontaktinformation för sjuksköterskor inom hemsjukvården.
Läs mer om hemsjukvård här

Visar alla anställda
Namn E-postadress Telefon Titel
Danielsson Helene helene.danielsson@sunne.se 0565-162 83 Distriktssköterska
Emtängen Åsa asa.emtangen@sunne.se 0565-162 24 Distriktssköterska
Jonsson Maria maria.jonsson@sunne.se 0565-162 82 Sjuksköterska Sjövik
Lindahl Johansson Josefina josefina.lindahl@sunne.se 0565-162 81 Distriktssköterska
Persson Annika annika.m.persson@sunne.se 0565-162 33 Distriktssköterska
Peterson Maria maria.peterson@sunne.se 0565-162 81 Distriktssköterska
Spets Lindh Eva eva.spets@sunne.se 0565-162 30 Distriktssköterska
Stigsson Kerstin kerstin.stigsson@sunne.se 0565-162 30 Distriktssköterska
Svensson Annika annika.svensson@sunne.se 0565-163 97 Distriktssköterska/IT-samordnare
Thorsson Birgitta birgitta.thorsson@sunne.se 0565-162 82 Distriktssköterska