Kontakta Kulturskolan

Expeditionen är öppen onsdagar mellan 09.00 - 16.00.
Telefon Gunilla Hallgren 0565-163 95
Vill du anmäla frånvaro gör du det enklast med SMS till respektive lärare, se telefonnummer nedan.

Visar alla anställda
Namn E-postadress Telefon Titel
Expedition Kulturskolan 0565-16395, 073-0703285
Lärarrum  Kulturskolan 0565-16052
Badwi Moustafa mostafa15513@gmail.com 070-57 32 595 Bildlärare
Dajén Schagerström, Linda linda.schagerstrom@sunne.se 070-6847273 Dansmix, Balett/tåteknik, Jazzdans, Modern dans
Eld Eva-Britt eva-britt.eld@sunne.se 073-98 42 748 Musiklärare, trumpet och trombone
Esbjörnsson Hedlund, Ingrid ingrid.esbjornsson-hedlund@sunne.se 070-32 32 445 Musiklärare i sång, kör och piano
Hedlund, Johnny johnny.hedlund@sunne.se 070-66 22 412 Musiklärare Klarinett, saxofon,blockflöjt och piano. Ledare för blåsensembler och storband.
Molin, Roger roger.molin@sunne.se 0565-139 94, 076-225 08 02 Musiklärare, i Gitarr och Cello
Rommel Magnus magnus.rommel@sunne.se 072-45 30 571 Musiklärare slagverk, trummor
Romot, Ritha ritha.romot@sunne.se 0565-16052 Musiklärare flöjt och ensemble
Sundqvist, Peter peter.h.sundqvist@sunne.se 073-026 61 14 Musiklärare, violin