Kontakter

Expeditionen är öppen onsdagar mellan 09.00 - 16.00, telefon 0565-160 51.
Vill du anmäla frånvaro gör du det enklast med SMS till respektive lärare, se telefonnummer nedan.

Visar alla anställda
Namn E-postadress Telefon Titel
Expedition Kulturskolan 073-070-32 85
Lärarrum  Kulturskolan 0565-16052
Badwi Moustafa moustafa.badwi@sunne.se 070-57 32 595 Bildlärare
Dajén Schagerström, Linda linda.schagerstrom@sunne.se 070-6847273 Dansmix, Balett/tåteknik, Jazzdans, Modern dans
Esbjörnsson Hedlund, Ingrid ingrid.esbjornsson-hedlund@sunne.se 070-32 32 445 Musiklärare i sång, kör och piano
Fredriksson Matilda matilda.fredriksson@sunne.se 076-14 59 578 Musiklärare i Dans
Hedlund, Johnny johnny.hedlund@sunne.se 070-66 22 412 Musiklärare Klarinett, saxofon,blockflöjt och piano. Ledare för blåsensembler och storband.
Kunze Johan johan.kunze@sunne.se 070-32 41 995 Musiklärare i tumpet och trombon
Molin, Roger roger.molin@sunne.se 0565-139 94, 076-225 08 02 Musiklärare, i Gitarr och Cello
Nilsson Jonny R jonny.r.nilsson@sunne.se 070-66 56 389 Musiklärare i slagverk
Romot, Ritha ritha.romot@sunne.se 0565-16052 Musiklärare flöjt och ensemble
Sundqvist, Peter peter.h.sundqvist@sunne.se 073-026 61 14 Musiklärare i violin