Kontakta Kulturskolan

Expeditionen är öppen onsdagar mellan 09.00 - 16.00.
Telefon Gunilla Hallgren 0565-163 95
Vill du anmäla frånvaro gör du det enklast med SMS till respektive lärare, se telefonnummer nedan.

Visar alla anställda
Namn E-postadress Telefon Titel
Expedition Kulturskolan 0565-16395, 073-0703285
Badwi Moustafa moustafa.badwi@sunne.se 070-20 23 854 Lärare Bild och form
Dajén Schagerström, Linda linda.schagerstrom@sunne.se 070-220 82 85 Danslärare dansmix, balett, jazz/modern
Eld Eva-Britt eva-britt.eld@sunne.se 070-28 37 963 Musiklärare, trumpet, trombon och valthorn
Esbjörnsson Hedlund, Ingrid ingrid.esbjornsson-hedlund@sunne.se 070-26 28 524 Musiklärare solosång, kör, piano
Hedlund, Johnny johnny.hedlund@sunne.se 070-28 35 578 Musiklärare klarinett, saxofon, piano, orkester, musikproduktion
Molin, Roger roger.molin@sunne.se 070-26 98 156 Musiklärare, gitarr och cello
Rommel Magnus magnus.rommel@sunne.se 070-28 35 631 Musiklärare slagverk och trummor
Romot, Ritha ritha.romot@sunne.se 073-520 54 64 Musiklärare tvärflöjt, piano
Sundqvist, Peter peter.h.sundqvist@sunne.se 070-28 35 348 Musiklärare, violin