Kontakter miljö och hälsoskydd

Välkommen att kontakta oss

  • Sök på efternamn - använd bokstäverna
  • Sök på verksamhet - klicka på fliken verksamhet och välj sedan tjänsteområde
  • Med sökrutan kan du söka på alla alternativ

Hittar du några fel så är vi tacksamma om du rapporterar det till: maria.lundgren@sunne.se

Visar alla anställda
Namn E-postadress Telefon Titel
Andersson Helena helena.andersson@sunne.se 0565-162 99
Bergman Helene helene.bergman@sunne.se 0565-160 61 Miljöinspektör
Bergqvist Åke ake.bergqvist@sunne.se 0565-162 46 Miljöinspektör
Dunås Lotta lotta.dunas@sunne.se 0565-160 45 Miljöinspektör
Expedition, MBN mbn@sunne.se 0565-163 55 Expedition
Gunnarsson Lotta lotta.gunnarsson@sunne.se 0565-161 94 Miljö- och byggchef
Hälsoskydd helene.bergman@sunne.se 0565-160 61
Kopczynska Aurelia aurelia.e.kopczynska@sunne.se 0565-162 42 Livsmedelsinspektör
Livsmedel annika.hulu@sunne.se 0565-162 42
Lundgren Maria maria.lundgren@sunne.se 0565-163 55 Förvaltningssekreterare/Administratör
Miljöskydd ake.bergqvist@sunne.se 0565-162 46
Näslund Tina sutoenergiradgivning@torsby.se Energi- och klimatrådgivare
Olsson Anders anders.olsson@sunne.se 0565-162 45 Verksamhetschef samhällsbyggnad och säkerhet
Olsson Gun-Britt gun-britt.olsson@sunne.se 0565-162 14 Miljöingenjör, klimat- och energirådgivare
Ryttegård Anna anna.ryttegard@sunne.se 0565-162 62 Alkoholhandläggare
Röjder Maria maria.rojder@sunne.se 0565-162 96 Miljöinspektör
Sällström Mona mona.sallstrom@sunne.se 0565-162 16 Miljöinspektör
Vakant 0565-161 41 Byggnadsinspektör