Kontakter miljö och hälsoskydd

Välkommen att kontakta oss

  • Sök på efternamn - använd bokstäverna
  • Sök på verksamhet - klicka på fliken verksamhet och välj sedan tjänsteområde
  • Med sökrutan kan du söka på alla alternativ

Hittar du några fel så är vi tacksamma om du rapporterar det till:

marcus.lofvenholm@sunne.se

Visar alla anställda
Namn E-postadress Telefon Titel
Andersson Helena helena.andersson@sunne.se 0565-162 99 Bygglovsingenjör
Arlestrand Kendra kendra.arlestrand@sunne.se 0565-162 46 Livsmedelsinspektör
Dahlin Sanna sanna.dahlin@sunne.se 0565-162 22 Miljö- och hälsoskyddsinspektör
Hälsoskydd linnea.olsson@sunne.se 0565-160 45
Jonsson Pär par.jonsson@sunne.se 0565-162 28 Bygglovsingenjör
Lennartsson Malin malin.lennartsson@sunne.se 0565-162 48 Administratör
Livsmedel
Löfvenholm Marcus marcus.lofvenholm@sunne.se 0565-162 42 Förvaltningssekreterare/Administratör
Mattis Rebecca rebecca.mattis@sunne.se 0565-161 27 Bygglovsingenjör
Miljö- och byggenheten mbn@sunne.se 0565-168 20 Expedition
Miljöskydd
Nilsson Daniel daniel.nilsson1@sunne.se 0565-160 61 Miljö- och hälsoskyddsinspektör
Olsson Linnea linnea.olsson@sunne.se 0565-162 62 Alkoholhandläggare/ Miljö- och hälsoskyddsinspektör
Olsson Linnéa linnea.olsson@sunne.se 0565-162 62 Miljö- och hälsoskyddsinspektör
Skogfeldt Pauline pauline.skogfeldt@sunne.se 0565-161 94 Miljö- och byggchef
Skymberg Kajsa kajsa.skymberg@sunne.se 0565-163 41 Miljö- och hälsoskyddsinspektör