Kontakter

Expeditionen är öppen tisdagar och fredagar mellan 8.30 - 12, telefon 0565-160 51.
Vill du anmäla frånvaro gör du det enklast med SMS till respektive lärare, se telefonnummer nedan.

Visar alla anställda
Namn E-postadress Telefon Titel
Expedition Kulturskolan 0565-160 51
Lärarrum  Kulturskolan 0565-16052
Dajén Schagerström, Linda linda.schagerstrom@sunne.se 070-6847273 Dansmix, Balett/tåteknik, Jazzdans, Modern dans
Esbjörnsson Hedlund, Ingrid ingrid.esbjornsson-hedlund@sunne.se 070-32 32 445 Musiklärare i sång och kör
Hedlund, Johnny johnny.hedlund@sunne.se 070-66 22 412 Musiklärare Klarinett, saxofon,blockflöjt och piano. Ledare för blåsensembler och storband.
Lagerson, Lotta lotta.lagerson@gmail.com 070-2897404 Bild & Form
Lundström, Anton anton.lundstrom@sunne.se 0565-160 51 Musiklärare i bleckblås och slagverk. Administratör
Molin, Roger roger.molin@sunne.se 0565-139 94, 076-225 08 02 Musiklärare, i Gitarr och Cello
Romot, Ritha ritha.romot@sunne.se 0565-16052 Musiklärare flöjt och ensemble
Sundqvist, Peter peter.h.sundqvist@sunne.se 073-026 61 14 Musiklärare i violin